کاپوچینو

کاپوچینو چیست؟

کاپوچینو نوشیدنی گرمی است که از کف و شیر و گاهی پودر شکلات تشکیل شده است. این نوشیدنی ظاهری جذاب و طعمی دلپذیر دارد. پودر کاپوچینو با یک کتری آب جوش تبدیل به نوشیدنی داغ  و خوشمزه می گردد، مخصوصا در فصول سرما که یک فنجان کاپوچینو حس خوب و تجربه دل انگیزی را به شما منتقل می کند. ریشه پیدایش کاپوچینو  از کشور ایتالیا نشآت...

کاپوچینو چیست؟

کاپوچینو نوشیدنی گرمی است که از کف و شیر و گاهی پودر شکلات تشکیل شده است. این نوشیدنی ظاهری جذاب و طعمی دلپذیر دارد. پودر کاپوچینو با یک کتری آب جوش تبدیل به نوشیدنی داغ  و خوشمزه می گردد، مخصوصا در فصول سرما که یک فنجان کاپوچینو حس خوب و تجربه دل انگیزی را به شما منتقل می کند. ریشه پیدایش کاپوچینو  از کشور ایتالیا نشآت میگیرد. پودر های آماده Cappuchino  که در بازار موجود است کمی طعم شیرین دارند و بصورت ساشه بسته بندی شده اند و از قهوه یا اسپرسو و کف شیر بخار داده شده تشکیل شده اند .

انواع کاپوچینو چیست؟

کاپوچینو به دو نوع کاپوچینو خشک  و کاپوچینو تر تقسیم می شود. تفاوت کاپوچینو تر و خشک چیست ؟ در صورتیکه مقدار شیر نوشیدنی کاپوچینو از فوم یا کف بیشتر باشد به آن کاپوچینو تر می گویند و در صورتی که شیر اضافه نکنیم و روی قهوه فقط کف باشد آن را کاپوچینو تر می نامیم.

طرز تهیه کاپوچینو چگونه است؟

دانه های قهوه را خریداری کنید آن را آسیاب کنید. قهوه آسیاب شده را به همان روش معمول دم کنید. (این دم کردن میتواند توسط فرنچ پرس یا قهوه جوش انجام شود). تا زمانی که قهوه دم نکشیده  در این فاصله  شیر را گرم کنید; توجه داشته باشید شیر پر چرب کاپوچینو را خوشمزه تر میکند. قبل از اینکه شیر به جوش بیاید آن را از  روی حرارت گاز بردارید و به مدت دو دقیقه آن را هم زده تا کف کند. فنجان مخصوص قهوه خود را آماده کنید، کمتر از نصف فنجان را با قهوه پر کرده و بعد شیر را به آرامی هم بزنید و داخل فنجان بریزید. در مرحله آخر کف روی فنجان را با پودر دارچین یا پودر شکلات یا پودر قهوه  کاپوچینو را تزئین نمایید.

بهترین زمان خوردن کاپوچینو کی است؟

زمان خوردن کاپوچینو معمولا صبح میباشد به دلیل کافیین زیاد در صورتی که شب میل شود باعث بی خوابی و تپش قلب  میگردد. معمولا کف روی فنجان را با قاشق میل کرده و در صورتی که مایل باشند به قهوه شکر اضافه کرده و میل می کنند. در صورتی که حوصله انجام این مراحل را ندارید میتوانید با خرید پودر کاپوچینو آماده با یک لیوان آب جوش این نوشیدنی گرم را ظرف چند دقیقه  درست کنید و میل نمایید. وحیدکالا نمایندگی برند های معتبر و اصل کاپوچینو میباشد . با مراجعه به بخش فروش کاپوچینو می توانید از بهترین برند های کاپوچینو اصل و قیمت های آن ها مطلع شوید.  در ایران برند های مطرح کاپوچینو عبارتند از علی بابا، گود دی، ترابیکا، مولتی کوکو و دژاوو.

بیشتر

کاپوچینو 

( یک محصول وجود دارد. )
وحید کالا نیاز کالا پشتوانه کالا